پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
285
-
الف
+

سریال «آتش و باد» به عربی دوبله می‌شود

پس از استقبال گسترده از سریال "گیلدخت" این بار کانال آی فیلم عربی سریال تاریخی "آتش و باد" را در دست دوبله دارد.

پس از استقبال گسترده از سریال "گیلدخت" این بار کانال آی فیلم عربی سریال تاریخی "آتش و باد" را در دست دوبله دارد.

به گزارش آی‌فیلم، "آتش و باد" روایتی در دل تاریخ است که عشق، آتش خشم را شعله ور می کند. این سریال با یک جنگ بزرگ ادامه پیدا می‌کند و همزمان پرداخت‌هایی به فراز و فرودهای تاریخی ایران در عصر مشروطه دارد."آتش و باد" مجموعه ای 6٠ قسمتی به تهیه کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است.

داستان سریال این چنین است: «بهادر کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه سرخو رقابت و مخالفتی دیرینه دارد. مدتی است آتش کینه‌ها خاموش شده است تا اینکه سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می‌آید. غافل از اینکه قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعمویش درآید. بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می‌کند. زخم‌های کهنه سرباز می‌کنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می‌کنند. درگیری ابعاد بزرگ‌تری می‌یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می‌کند».

حسین محجوب، محمود پاک نیت، نادر فلاح، لیلا اوتادی، فرخ نعمتی، قاسم زارع، لاله اسکندری ، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، مهدی فقیه، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک‌میرزایی و ... از جمله بازیگران این سریال پربازیگر هستند.

گفتنی است؛ این سریال در سوریه در حال دوبله است و هنرمندانی همچون جمال نصار، مامون الرفاعی، اسیمه یوسف، عباس الحاوی، محمد دباغ، احمد عید، مهجه الشیخ، ریم عبد العزیز و... صداپیشه‌های این اثر هستند.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

ص گ

نظر شما
ارسال نظر