پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
445
-
الف
+

یادی از زنده یاد حسن جوهرچی

سریال «فاصله‌ها» با بازی زنده یاد حسن جوهرچی این روزها از آنتن آی‌فیلم درحال پخش است.

به بهانه نقش‌آفرینی زنده‌یاد حسن جوهرچی در سریال‌ «فاصله‌ها» نگاهی به کارنامه هنری این بازیگر فقید انداخته ایم.

به گزارش آی‌فیلم، مرحوم حسن جوهرچی یکی از بازیگران برجسته سینما و تلویزیون کشورمان بود؛ کسی که با بازی در سریال «در پناه تو» ستاره شد.

جوهرچی فارغ‌التحصیل رشته‌ تئاتر از دانشکده‌ هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود. وی از سال ۱۳۶۷ با بازی در فیلم «فیل در تاریکی» به سینما راه یافت. اولین بازی مطرح حسن جوهرچی در سینما در سال ۱۳۷۰ با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند بود.

جوهرچی پس از بازی در سریال «در پناه تو» (۱۳۷۴) و رسیدن به شهرت و محبوبیت، در سال ۱۳۸۴ با ایفای نقش در سریال «او یک فرشته بود» موفقیت‌های پیشین خود را تکرار کرد. او همچنین بازی در فیلم‎‌های سینمایی «بر بال فرشتگان» (۱۳۷۱)، «جای امن» (۱۳۷۲)، «ضیافت» (۱۳۷۴)، «بالاتر از خطر» (۱۳۷۵)، «بادام‌های تلخ» (۱۳۷۶)، «آبی» (۱۳۷۹)، «آقای رئیس جمهور» (۱۳۷۹) و «دختری به نام تندر» (۱۳۷۹) و مجموعه‎‌هایی چون «وکلای جوان» (۱۳۷۴)، «مشق عشق» (۱۳۸۱)، «پیله‌های پرواز» (۱۳۸۴) ، «جابر بن حیان» (۱۳۸۵)، «فاکتور هشت» (۱۳۸۸)، «فاصله‌ها» (۱۳۸۹)، «سراب» (۱۳۹۰)، «شب‌های روشن» (۱۳۹۲)، «برابر با اصل» (۱۳۹۳) و «تنهایی لیلا» (۱۳۹۴) را در کارنامه‌ هنری‌اش دارد.

گفتنی است، این بازیگر پرطرفدار در 15 بهمن 1395 دیده از جهان فروبست.

سریال «فاصله‌ها» که یکی از آثار مطرح او در تلویزیون بود، این شب‌ها ساعت ۲۰:۰۰ از آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد در ساعت‌های ۰۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ روی آنتن می‌رود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه

نظر شما
ارسال نظر