پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
1732
-
الف
+

تلاش مرضیه برای منصرف کردن افسانه از ازدواج با مالک

قسمت سیزدهم سریال «دلدادگان» امشب از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

قسمت سیزدهم سریال «دلدادگان» امشب از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم، در قسمت 13 سریال «دلدادگان» خواهید دید: با یادآوری خاطرات گذشته، "فرزانه" در این سریال به یاد می‌آورد که دوستش "مرضیه" چندین بار تلاش می‌کند تا او را از ازدواج با "مالک" منصرف کند و این در حالی است که در آینده اتفاق‌ها به صورت دیگری رقم می‌خورد و تمامی حرف‌های "مرضیه" نقض می‌شود و... .

مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» به کارگردانی منوچهر هادی درباره فرزانه یک دختر جاه‌طلب و پر از آرزوهای دور و دراز است که عاشق یک جوان ساده و جاهل مسلک به نام مالک می‌شود. مالک به‌طور اتفاقی با یک گروه انقلابی آشنا می‌شود و با آن‌ها همکاری می‌کند. در همین زمان جوان دیگری به نام نادر که ظاهراً صاحب یک شیرینی‌فروشی است اما در اصل یک عنصر امنیتی و وابسته به ساواک است وارد این محل می‌شود و به فرزانه دل می‌بندد.

در این سریال بازیگرانی چون حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مسعود رایگان، مهرانه مهین‌ترابی، شاهرخ استخری، سامان صفاری، سانیا سالاری و پانته‌آ بهرام به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «دلدادگان» هرشب به غیر از پنجشنبه‌ها، ساعت ۲۲:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های ۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد نیز بازپخش‌ می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش جدید شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م س

نظر شما
ارسال نظر