پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
492
-
الف
+

نگاهی به آنونس فصل سوم پایتخت

آخرین قسمت سریال «پایتخت 2» یکشنبه 6 اسفند به روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.

آخرین قسمت سریال «پایتخت 2» یکشنبه 6 اسفند به روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.

به گزارش آی‌فیلم، با اتمام فصل دوم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» سومین فصل این سریال به کارگردانی "سیروس مقدم" با شروع دردسرهای جدید خانواده "نقی معمولی" و "بهبود فریبا" دوشنبه 7 اسفند روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود. 

 در فصل سوم سریال «پایتخت» خواهید دید:  ارسطو برای سومین بار عاشق شده‌است و قصد برپایی مراسم عروسی دارد. نقی که در حال ساخت خانه خود است، این مراسم را در همان خانه نیمه کاره برگزار می‌کند و شام مراسم را هم هما به عهده می‌گیرد. اوس موسی (معمار مشهدی ساختمان) به نقی اصرار می‌کند تا ستونی را وسط خانه نصب کند ولی نقی قبول نمی‌کند. مراسم برگزار می‌شود و بعد از شام هنگامیکه همه مشغول رقص و پایکوبی در طبقه دوم هستند ساختمان فرو می‌ریزد و همه مصدوم می‌شوند. چند هفته از این ماجرا می‌گذرد و نقی در خانه خواهرش فهیمه سکونت دارد و با ارسطو قهر کرده‌است. بهبود که جنگلبان است به گفته خودش در راه نجات جان پلنگ مازندران از دست شکارچی‌ها با برخورد تیر به لگنش جانفدایی کرده‌است و این قصه را همیشه با آب و تاب فراوان تعریف می‌کند. نقی که چند وقتی است بیکار شده تصمیم می‌گیرد در مسابقات کشتی پیشکسوتان شرکت کند…

گفتنی است، تهیه‌کنندگی «پایتخت ۳» را الهام غفوری بر عهده داشته و بازیگرانی چون محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، علیرضا خمسه، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، بهرام افشاری و ... در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 سریال « پایتخت 3 » از دوشنبه 7 اسفند هر شب ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن نیز فردا در ساعت‌های ۵:۰۰ صبح و ۱۳:۰۰ پخش خواهد شد.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه

نظر شما
ارسال نظر