پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4914
-
الف
+

یک سریال طنز جایگزین سریال یاور می‌شود

قسمت آخر مجموعه تلویزیونی «یاور» شنبه 25 شهریور روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

قسمت آخر مجموعه تلویزیونی «یاور» شنبه 25 شهریور روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.
به گزارش آی‌فیلم، قسمت آخر مجموعه تلویزیونی «یاور»» شنبه 25 شهریور روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود و پس از آن سریال «نون خ» از یکشنبه 26 شهریور جایگزین این مجموعه خواهد شد.

سریال «نون خ» داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌گردان است. کشاورزان هم‌محلی نورالدین، محصول تخمهٔ آفتاب‌گردان خود را به نورالدین فروخته‌اند. نورالدین این محصول را به شخصی ساکن تهران به نام میرزایی فروخته‌است تا او این محصولات را در کشور ترکیه به فروش برساند. در همین حین، خبر می‌رسد که میرزایی از دنیا رفته‌است و کشاورزان که از این خبر مطلع می‌شوند هر یک به نحوی سعی می‌کنند تا پول محصولاتی را که به نورالدین خانزاده فروخته‌اند، از او بگیرند. نورالدین هم طی گفتگوهای متفاوت با اطرافیان میرزایی متوجه می‌شود که او در اواخر زندگی‌اش آه در بساط نداشته‌است و …

مجموعه تلویزیونی «نون خ» در سال 1398 تولید شده است و بازیگرانی چون سعید آقاخانی، علی صادقی، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبداللهی و حمیدرضا آذرنگ در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال «نون خ»  از یکشنبه 26 شهریور هر شب ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن نیز رأس ساعت‌های ۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه / ص گ

نظر شما
ارسال نظر
محمود شریفه

با سلام لطفا اگر می شه سریال اعدل بدل را دوقسمتی پخش کنید مرسی

سامان شریفه

با سلام لطفا سریال ازسرنوشت۱تا۴ را دوقسمتی پخش کنید لطفا سریال پایتخت۱تا۶ را دوقسمتی پخش کنید لطفا سریال اعدل بدل را دوقسمتی پخش کنید مرسی

علی شریفه

با سلام لطفا سریال بی همگان را دوقسمتی پخش کنید مرسی سریال آینه ی عبرت را دوقسمتی پخش کنید مرسی

کاربر مهمان

سریال روز رفتن پخش کنید ممنون میشم

کاربر مهمان

سریال غریبه به کارگردانی جواد اردکانی را هم پخش کنید خیلی وقته منتظر پخش این سریال هستیم