پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
723
-
الف
+

جست‌وجو برای سرنخ‌های توطئه

قسمت سوم مجموعه تلویزیونی «فوق سری» را امشب از شبکه آی‌فیلم تماشا کنید.

قسمت سوم مجموعه تلویزیونی «فوق سری»  را امشب از شبکه آی‌فیلم تماشا کنید.

به گزارش آی‌فیلم، سریال طنز و پلیسی «فوق سری» به منظور آموزش نحوه پیشگیری و برخورد با عاملان فروش مواد مخدر و همچنین آگاهی بخشیدن به خانواده‌ها در خصوص چگونگی نفوذ تولیدکنندگان و پخش کنندگان مواد مخدر در بین جوانان تولید شده‌ است. در قسمت دوم این سریال می‌بینید:سرهنگ نصراللهی متوجه می‌شود کسانی برای او یک بدل ساخته اند. به همین خاطر تلاش می‌کند اول پزشک جراح زیبایی را پیدا کند و بعد فرد مظنون را دستگیرد کند.

 قصه این سریال درباره یک عملیات فوق سری در نیروی انتظامی است که فقط پنج نفر از آن اطلاع دارند. سرهنگ نادری و سرهنگ نصرالهی دو دوست و همکار قدیمی هستند که با یک باند قاچاق مواد مخدر درگیر می‌شوند. در همین حال گزارش‌هایی مبنی بر تخلفات سرهنگ نصرالهی به دست سرهنگ نادری می‎رسد. این گزارش‌ها باعث می‎شود سرهنگ نادری به سرهنگ نصراللهی مشکوک شود و او را زیر نظر بگیرد، تا اینکه یک شب خبر می‎رسد سرهنگ نصراللهی در یک تصادف رانندگی به کما رفته و ...

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به مهدی فخیم‌زاده، حبیب دهقان‌نسب، فریبا کوثری، رامین راستاد، محمد صادقی، شقایق فراهانی، امیرمحمد زند و گلناز خالصی اشاره کرد.

 سریال «فوق سری» هر شب ساعت 20:00 پخش می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های 4:00 و 12:00 روز بعد روی آنتن می‌رود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر