پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
8456
-
الف
+

جایگزین «تصمیم نهایی» مشخص شد

جایگزین مجموعه تلویزیونی «تصمیم نهایی» برای پخش از شبکه آی‌فیلم مشخص شد.

جایگزین مجموعه تلویزیونی «تصمیم نهایی» برای پخش از شبکه آی‌فیلم مشخص شد.

به گزارش آی‌فیلم، پخش مجموعه تلویزیونی «فوق سری» به کارگردانی مهدی فخیم زاده، از روز چهارشنبه 3 خرداد ماه از آی‌فیلم فارسی آغاز می‌شود و جایگزین سریال «تصمیم نهایی» خواهد شد.

سریال طنز و پلیسی «فوق سری» به منظور آموزش نحوه پیشگیری و برخورد با عاملان فروش مواد مخدر و همچنین آگاهی بخشیدن به خانواده‌ها در خصوص چگونگی نفوذ تولیدکنندگان و پخش کنندگان مواد مخدر در بین جوانان تولید شده‌ است.

قصه این سریال درباره یک عملیات فوق سری در نیروی انتظامی است که فقط پنج نفر از آن اطلاع دارند. سرهنگ نادری و سرهنگ نصرالهی دو دوست و همکار قدیمی هستند که با یک باند قاچاق مواد مخدر درگیر می‌شوند. در همین حال گزارش‌هایی مبنی بر تخلفات سرهنگ نصرالهی به دست سرهنگ نادری می‎رسد. این گزارش‌ها باعث می‎شود سرهنگ نادری به سرهنگ نصراللهی مشکوک شود و او را زیر نظر بگیرد، تا اینکه یک شب خبر می‎رسد سرهنگ نصراللهی در یک تصادف رانندگی به کما رفته و ... .

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به مهدی فخیم‌زاده، حبیب دهقان‌نسب، فریبا کوثری، رامین راستاد، محمد صادقی، شقایق فراهانی، امیرمحمد زند و گلناز خالصی اشاره کرد.

سریال «فوق سری» از چهارشنبه 3 خرداد ماه، هر شب ساعت 20:00 پخش می‌شود و تکرار آن در ساعت‌های 4:00 و 12:00 روز بعد روی آنتن می‌رود.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر
کاربر مهمان

سریال تب سرد پخش کنید

کاربر مهمان

سریال پنجمین خورشید با بازی حمید گودرزی پخش کنید