پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
30256
-
الف
+

توقف پخش سه سریال طنز شبکه آی‌فیلم

پخش سریال‌های «آقا و خانم سنگی»، «زن بابا» و «خوب، بد، زشت» موقتاً متوقف می‌شود.

پخش سریال‌های «آقا و خانم سنگی»، «زن بابا» و «خوب، بد، زشت» موقتاً متوقف می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم، همزمان با وفات حضرت زینب(س)، پخش سه مجموعه طنز تلویزیونی «آقا و خانم سنگی»، «زن بابا» و «خوب، بد، زشت» تا سه‌شنبه متوقف خواهد شد و سه سریال «قصه‌های تبیان»، «شاید برای شما اتفاق بیفتد» و «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» جایگزین این سریال‌ها می‌شوند. 

«قصه‌های تبیان»

اپیزود «استخاره» از مجموعه نمایشی «قصه‌های تبیان» به تهیه‌کنندگی زنده‌یاد "فرج الله سلحشور"، جایگزین سریال «زن بابا» شده و فردا 16 بهمن ماه ساعت 21:00 روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن در ساعت‌های ۰5:۰۰، 13:۰۰ روز بعد پخش می‌شود.

فیلمنامه «قصه‌های تبیان» با محوریت موضوعات قرآنی به نگارش درآمده و همه داستان‌ها و روایات آن بر اساس اتفاقات و داستان‌های واقعی جلوی دوربین رفته است.

ساختار این مجموعه تلویزیونی به صورت اپیزودیک طراحی و اجرا شده است و هر قسمت یک داستان مجزا دارد. داستان‌‌های این مجموعه حاوی حکمت خداوندی و عبرت‌‌های بشری چه به صورت تاریخی و چه معاصر است. در قسمت‌های مجموعه «قصه‌های تبیان» تبلیغ و ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی مانند طرز رفتار با همسایه، کسب روزی حلال، بازار و مشتری، خیرین مدرسه‌ساز و کارآفرینی مشهود است.

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

مجموعه تلویزیونی «شاید برای شما هم اتفاق بیفتد» جایگزین سریال «خوب، بد، زشت» می‌شود. این سریال فردا 16 بهمن ماه، ساعت 19:00 روی آنتن آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن ساعت 03:00 و 11:00 روز بعد خواهد بود.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: در هر اتفاق، پندی وجود دارد. باید چشم‌های‌مان را بگشاییم تا از حوادث پیرامون خود بیاموزیم. بیاموزیم که با تکیه بر اخلاق و وجدانیات، می‌توان بهتر زیست. شاید در زندگی ما و شما اتفاقاتی بیفتد، اما باید به خاطر داشت که نتیجه‌ هر چه باشد وابسته به انتخاب ما در پیمودن مسیر زندگی‌ است. گاه حوادث، تلنگری به افکار ما می‌زنند. آن زمان است که ما به خود نهیب می‌زنیم: اگر این اتفاق در زندگی من رخ می‌داد، در مواجهه با آن چه می‌کردم؟

در قصه‌ها زندگی می‌کنند

مجموعه تلویزیونی «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» جایگزین سریال «آقا و خانم سنگی» می‌شود. این سریال روز دوشنبه در ساعت‌های 00:00، 08:00 و 16:00 پخش می‌شود.

این مجموعه روایتگر داستان آدم‌هایی است که روزمرگی هرکدام‌شان را به نوعی درگیر کرده و باعث شده است تا روح معنویت در آنها گم شود. این روایت، انسان‌های این قصه‌ها را در مقابل تلنگری قرار می‌دهد تا در رفتار گذشته خود بازنگری کنند.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر
حسیم محمدی

سلام..جلال خیلی سریال جذابی نیست.بجاش معمای شاه یا روزگار قریب یا درچشم بادرا پخش کنید

کاربر مهمان

لطفا سریال پزشکان ودلبر آهنی و سریال های خانم برومند را پخش کنید وبرای ماه رمضان هم سریال قدیمی این ماه را که تا به حال پخش نکردید یا کمترپخش کردید مثل مهمان وآقای ساعتچی وّ آفتابی واینارا پخش کنید.

کاربر مهمان

با عرض سلام وخسته نباشید به آی فیلم ترانه ای عزیز لطفا سریال ششمین نفر و فیلم ماجرای نیمروز را پخش کنید با تشکر

کیومرث حدیدی فرد

لطفا سریال ساختمان پزشکان رو بذارید تو نوبت پخش...

کاربر مهمان

لطفاسریال ساختمان پزشکان راپخش کنید

کاربر مهمان

سلام لطفا سریال های قدیمی که تا کنون از آی فیلم پخش نشده اند را هر روز ۴ ساعت برای پخش از آی فیلم در نظر بگیرید و ۴ ساعت بعدی را بذارید برای سریال های جدید ، بخدا از پخش سریال های تکراری و جدید دیگه خسته شدیم لطفا به پیامم توجه کنید که حرف دل میلیونها نفره و اکثر مخاطبان از عملکرد آی فیلم بخاطر پخش سریال های تکراری عصبانی هستن