پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
257
-
الف
+

بررسی فیلم «استاد» در برنامه «سینما آی‌فیلم»

برنامه «سینما آی‌فیلم» به منظور پوشش ویژه چهل و یکم جشنواره فیلم فجر روی آنتن می‌رود.

برنامه «سینما آی‌فیلم» به منظور پوشش ویژه چهل و یکم جشنواره فیلم فجر روی آنتن می‌رود. 

به گزارش آی‌فیلم، برنامه «سینما آی‌فیلم» در راستای پوشش ویژه فیلم‌های اکران شده در جشنواره فیلم فجر تهیه شده و هر شب به بررسی حواشی و متن یک فیلم داخلی و بین‌المللی جشنواره فیلم فجر می‌پردازد.

قسمت اول برنامه سینما آی‌فیلم با محوریت پوشش جشنواره فیلم فجر به فیلم سینمایی «استاد» به تهیه‌کنندگی بهروز افخمی و کارگردانی عماد حسینی اختصاص داشت. این فیلم در چهل‌ و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در بخش مسابقه حضور دارد.

«استاد» اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند عماد حسینی است که امروز در نخستین سانس سینمای رسانه‌ها به نمایش در می‌آید و از سوی منتقدان و اهالی رسانه مورد نقد و قرار می‌گیرد.

فیلمنامه‌ «استاد» را پیام لاریان و عماد حسینی نوشته‌اند و محمدحسین مهدویان به عنوان مشاور کارگردان این پروژه را همراهی کرده است.

این فیلم که به یکی از موضوعات ملتهب اجتماعی در سال اخیر می‌پردازد، برداشت آزادی از نمایش‌نامه «اولئانا» اثر دیوید ممت است و حسن معجونی نقش متفاوتی را در این اثر ایفا کرده است.

علاوه بر حسن معجونی، سجاد بابایی و هدیه حسینی‌نژاد نیز نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا کرده‌اند و حوریه مقدم و مهدی ابوحمزه دیگر بازیگران «استاد» هستند.

عوامل اصلی فیلم سینمایی «استاد» عبارتند از: مدیر فیلم‌برداری: مجید یزدانی، مدیر صدابرداری: احسان خزایی، طراح چهره‌پردازی: تینا بخشی، طراح صحنه و لباس: مریم میرباقری، مدیر تولید: حسین زرقام، تدوین: هانیه جلوخانی، جلوه‌های ویژه کامپیوتری: هادی اسلامی، مدیر هنری: مهدی دوایی، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: مریم قربانی‌نیا.

لازم به ذکر است، برنامه «سینما آی‌فیلم» ویژه جشنواره فجر 41 را اسعد بدوی‌پور تهیه و سهیل صدیقی کارگردانی کرده است.

«سینما آی‌فیلم» به مدت ده شب، ساعت ۲۳:۳0 از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۰7:۳0 و 15:30 روز بعد خواهد بود. 

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ه / س م

نظر شما
ارسال نظر