پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
919
-
الف
+

توقف پخش سریال‌های طنز آی‌فیلم

دو اپیزود از «قصه‌های تبیان» و «یک لحظه دیرتر» جایگزین سریال‌های طنز آی‌فیلم می‌شود.

دو اپیزود از «قصه‌های تبیان» و «یک لحظه دیرتر» جایگزین سریال‌های طنز آی‌فیلم می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم، به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام محمدباقر علیه السلام، پخش سریال «دیوار به دیوار» متوقف خواهد شد و اپیزودی از «یک لحظه دیرتر» جایگزین آن‌ می‌شود.

یک لحظه دیرتر

قسمتی از مجموعه تلویزیونی اپیزودیک «یک لحظه دیرتر»به کارگردانی "راما قویدل"، چهارشنبه 15 تیر ماه به جای سریال طنز «دیوار به دیوار» ساعت ۲۱:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن روز بعد در ساعت‌های ۰۵:۰۰ و ۱۳:۰۰ پخش خواهد شد. 

این سریال یک کار اجتماعی، اخلاقی با بستر دینی است و در هر قسمت مضمون و پيامی دينی و اخلاقی را مورد توجه قرار می‌دهد و تلاش دارد تا در لحظات نسبتا حساس‌تری از زندگی روزمره در مرحله تصمیم، تردید، لغزش و … رویکردهای اخلاقی را با جزئیات بیشتری تأکید و مرور کند. درون‌ مایه‌های اخلاقی با نگاهی به قشر متوسط جامعه دست‌ مایه‌ اصلی این مجموعه را رقم زده است.

قصه‌های تبیان

همچنین پس از پخش دو قسمت از سریال «مأمور بدرقه» که از سه شنبه 14 تیر ماه روی آنتن می‌رود، اپیزود «خانه فامیل» از مجموعه نمایشی «قصه‌های تبیان» به تهیه‌کنندگی زنده‌یاد "فرج الله سلحشور"، جایگزین آن شده و روز پنجشنبه در ساعت‌های ۰۳:۰۰، ۱۲:۰۰ و ۱۹:۰۰ پخش می‌شود.

ساختار این مجموعه تلویزیونی به صورت اپیزودیک طراحی و اجرا شده است و هر قسمت یک داستان مجزا دارد. داستان‌ های این مجموعه حاوی حکمت خداوندی و عبرت‌‌های بشری چه به صورت تاریخی و چه معاصر است. در قسمت‌های مجموعه «قصه های تبیان» تبلیغ و ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی مانند طرز رفتار با همسایه، کسب روزی حلال، بازار و مشتری، خیرین مدرسه ساز و ... مشهود است.

بیشتر بخوانید و ببینید:

جدول پخش شبکه آی‌فیلم

صفحه اینستاگرام آی‌فیلم

م ن / س م

نظر شما
ارسال نظر
روسانا رستمی

ممنونم از سریال های طنز شبکه آی فیلم