پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
723
-
الف
+

تاریخ و ساعت پخش سریال «کلاه پهلوی»

تاریخ و ساعت پخش مجموعه‌ تلویزیونی «کلاه پهلوی» از شبکه آی‌فیلم مشخص شد.

تاریخ و ساعت پخش مجموعه‌ تلویزیونی «کلاه پهلوی» از شبکه آی‌فیلم مشخص شد.

به گزارش آی‌فیلم، مجموعه تلویزیونی «کلاه پهلوی» از روز دوشنبه 27 دی ماه به روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود.

داستان سریال کلاه پهلوی:

داستان این سریال با محوریت شخصی به نام «فرخ باستانی» جوانی ایرانی از طبقه فقیر جامعه پیش می رود؛ او پس از تحصیل در مدرسه دارالفنون تهران، برای ادامه تحصیل به پاریس می‌رود. پاریس در روزهای پس از جنگ جهانی اول شرایط سختی دارد. این وضعیت فشار زیادی به فرخ می‌آورد.

فرخ طی حوادثی با دختری ایرانی ـ فرانسوی به نام بلانش آشنا می‌شود که از پدری فرانسوی و مادری ایرانی متولد شده ‌است. فرخ طی ماجراهایی با بلانش ازدواج می‌کند و موفق می‌شود سمت منشی گری «حسن تقی‌زاده» سفیر وقت ایران در پاریس را در فاصله سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۳۴ به دست آورد؛ تقی‌زاده هنگام بازگشت فرخ باستانی به ایران، طی نامه‌ای خطاب به «علی اصغر حکمت» وزیر فرهنگ و معارف توصیه می‌کند از فرخ در دستگاه حکومت استفاده کند و ...

بازیگران سریال کلاه پهلوی:

امیرعلی دانایی ، نگین محسنی، محمدرضا شریفی نیا،مریلا زارعی،رضا کیانیان،گوهر خیراندیش،بهاره کیان افشار،امین حیایی،داریوش فرهنگ، شقایق فراهانی،مرحومه ماه چهره خلیلی،زنده یاد داود رشیدی و... از جمله بازیگران این سریال هستند.

تاریخ و ساعت پخش سریال کلاه پهلوی:

سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی» از دوشنبه ۲۷ دی ماه هر شب به جز پنجشنبه ها ساعت ۲۲ روی آنتن آی فیلم فارسی می رود. بازپخش این مجموعه تلویزیونی در ساعات ۶ و ۱۴ روز بعد خواهد بود.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر